V blogu R2Design sa venujeme témam, ktoré sa týkajú nášho exkluzívnych produktov ako sú kožené sedačky, kožené postele a moderný nábytok. Tiež si môžete prečítať zaujímavosti o koži, jej ošetrovanie a starostlivosť.

Ako vyčistiť koženú sedačku od fľakov z riflí, fixiek, či pera?
Pridané: 31.10.2013 | 4 príspevky
Farbenie kože
Pridané: 09.08.2011 | 3 príspevky
Ako si správne vybrať koženú posteľ?
Pridané: 30.08.2011 | 6 príspevkov
Kožené sedacie súpravy moderné, klasické a štýlové
Pridané: 16.04.2012 | 0 príspevkov
Akú hrúbku kože si zvoliť pri výbere koženej sedačky alebo postele?
Pridané: 19.01.2012 | 1 príspevok
Ako si správne vybrať koženú posteľ?
Pridané: 30.08.2011 | 6 príspevkov
Ako vyčistiť koženú sedačku od fľakov z riflí, fixiek, či pera?
Pridané: 31.10.2013 | 4 príspevky
Farbenie kože
Pridané: 09.08.2011 | 3 príspevky
Kedy je čas vymeniť sedačku?
Pridané: 02.10.2020 | 2 príspevky
Aký farebný odtieň si zvoliť pre koženú sedaciu súpravu alebo koženú posteľ?
Pridané: 15.11.2011 | 1 príspevok

Docieľte, aby tmavá sedačka v obývačke vyzerala dobre!

Túžite po tmavej sedačke do obývačky, no z každej strany vás odhovárajú, že tým pokazíte harmóniu bytu? Nedajte sa oklamať. Stačí dodržať pár pravidiel a dokážete si aj bez pomoci dizajnéra vkusne a jednoducho skombinovať tmavú sedačku v obývačke tak, aby opticky nezmenšovala priestor a ladila s ostatným zariadením.

Aké výhody má tmavá sedačka?

Tmavá sedačka v obývačke nie je neobvyklá. Naopak, určite ju oceníte, ak máte malé deti alebo domácich miláčikov, ktorí po sebe radi nechávajú na sedačke škvrny. Tmavá totiž dokáže zakryť množstvo menších fľakov, ktoré by inak na svetlej sedacej súprave príliš kričali. Okrem praktických výhod má tmavý gauč aj celkom prozaickú výhodu. Tmavá farba na sedačke pôsobí veľmi sofistikovane a moderne. Vďaka nej dokážete v obývačke vytvoriť atmosféru jemného luxusu, ktorý sa však vlieva do útulnosti láskyplného domova.

sedacka

Do akých priestorov tmavá sedačka nie je vhodná?

Nie je pravda, že tmavá farba pokazí harmóniu interiéru. Práve naopak. Stačí, ak budete myslieť o krok dopredu a využijete pár optických trikov. Dbať musíte na kombinácie s doplnkami, farbami stien či podlahy. Tmavá farba sedacej súpravy totiž prirodzene interiér zmenšuje, svetlá ho naopak zväčšuje. Ideálne je rozbiť tmavú kompozíciu svetlou. Klasická malá obývačka, ktorá však má aj napriek tmavej sedačke a množstvu doplnkov dostatok svetla a priestoru. K tmavej sedačke určite nevoľte tmavé steny alebo podlahy. Izba by vyzerala stiesnene a pochmúrne. Podobne môžu v kombinácii s tmavou sedačkou pôsobiť aj nízke stropy. Ak teda bývate v nízkom byte, poobzerajte sa radšej po svetlej sedačke, ktorá priestor prirodzene presvetlí a otvorí. 

A preto milí naši zákazníci, netreba sa báť kontrastu a niekedy treba zvoliť aj extravagantnejšiu tmavú sedačku a Vaša obývačka bude vyzerať veľmi vkusne! S výberom Vám radi poradíme v našej predajni.

Komentáre

K danému článku ešte nebol pridaný komentár.
Buďte prvý, kto pridá svoj komentár k článku.

Pridať komentár

Meno: *

E-mail: *

Pridať komentár

Meno: *

E-mail: *
2011 © R2Design - všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa stránky

webdesign © bart.sk