V blogu R2Design sa venujeme témam, ktoré sa týkajú nášho exkluzívnych produktov ako sú kožené sedačky, kožené postele a moderný nábytok. Tiež si môžete prečítať zaujímavosti o koži, jej ošetrovanie a starostlivosť.

Ako vyčistiť koženú sedačku od fľakov z riflí, fixiek, či pera?
Pridané: 31.10.2013 | 3 príspevky
Farbenie kože
Pridané: 09.08.2011 | 4 príspevky
Kožené sedacie súpravy moderné, klasické a štýlové
Pridané: 16.04.2012 | 0 príspevkov
Ako si správne vybrať koženú posteľ?
Pridané: 30.08.2011 | 6 príspevkov
Latkové sedačky, kožené sedačky – výhody, nevýhody a čistenie
Pridané: 15.03.2013 | 0 príspevkov
Ako si správne vybrať koženú posteľ?
Pridané: 30.08.2011 | 6 príspevkov
Farbenie kože
Pridané: 09.08.2011 | 4 príspevky
Ako vyčistiť koženú sedačku od fľakov z riflí, fixiek, či pera?
Pridané: 31.10.2013 | 3 príspevky
Kožená sedačka alebo látková?
Pridané: 09.08.2011 | 2 príspevky
Akú hrúbku kože si zvoliť pri výbere koženej sedačky alebo postele?
Pridané: 19.01.2012 | 2 príspevky

Sedačky, ktoré teraz letia!

Sedačky, ktoré teraz letia! 


   Pekná sedačka je vždy dominantou obývacej izby. Je základ, aby bola pohodlná, dostatočne veľká, ale aj trendy. Najlepšie aj trochu nadčasová, aby ste už budúci rok nemuseli siahať po novom dizajnovom kúsku. Čo je aktuálne IN a na čom sa bude dobre aj s obdivom sedieť?

Precíznosť

Bude módna vždy. Pekné vypracovanie, precízne šitie a samozrejme kvalitný materiál. V poslednom období dominoval sedačkám teflónový povrch, no čoraz viac ľudí aktuálne uprednostňuje iné materiály akými sú napríklad aj koža.

Módny vintage


Už posledných niekoľko rokov ultramoderné trendy stoja bok po boku s klasickými vintage prvkami. Tie sú hodnotnou investíciou aj pre ďalšie roky. Rustikálny štýl nikdy úplne nevytlačili farebné poťahy, netradičné tvary a materiály. Klasická kože, drevené zdobenie, to všetko patrí k sedačkám, ktoré budú moderné dnes aj o pár rokov. Vintage je síce návrat ku klasike, bo tá bude modernou aj v čase, keď trendy roku 2015 ustúpia do úzadia.

Relax z gauča


Doba, keď sa k sedačke kupovali aj minimálne dve - tri kreslá je už preč. Vracia sa však túžba po relaxe a tak sa relaxačné polohovateľné kreslá stávajú čoraz viac súčasťou sedačky. Dokonca aj rohovej. Relaxačný priestor je v súčasnosti skutočne trendovou záležitosťou, ktorá spraví zo sedačky lepšie miesto pre oddych.

latkova sedacka

Opierky na hlavu


Sú pohodlné a ozdobia aj klasické typy sedačiek. Ich variabilita umožňuje prispôsobiť príjemné sedenie malým aj veľkým. Pohodlie do veľkej miery diktujú trendy. Najmä v obývačke.

Viacfunkčné


Na prvý pohľad to nevidieť, ale rozkladacie sedačky hrajú prím. Nielen preto, že sa hodia v prípade nečakanej návštevy, no ak sú vybavené aj odkladacím priestorom je to vec, ktorá na škodu nikdy nebude.

Zemitá paleta


Sedačka je dominantou izby sama o sebe a tak už nepotrebuje na seba upozorňovať prehnane aj farbou. Preto sú v móde farby sivej, hnedej, alebo béžovej. To v prípade, ak by ste sa nevedeli rozhodnúť pri konečnom výbere.

 

R2Design – www.nasedacky.sk

Komentáre

K danému článku ešte nebol pridaný komentár.
Buďte prvý, kto pridá svoj komentár k článku.

Pridať komentár

Meno: *

E-mail: *

Pridať komentár

Meno: *

E-mail: *
2011 © R2Design - všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa stránky

webdesign © bart.sk