NOVOROČNÁ AKCIA! SEDAČKY SO ZĽAVOU AŽ 20% A DOPRAVOU ZDARMA!

Akcia platí do 10.02.2023.

×
Telefonické objednávky0917 884 281
Kontaktuje násinfo@nasedacky.sk

O nás

O spoločnosti

Spoločnosť R2 Trade, s.r.o. sme založili začiatkom roku 2009 a v roku 2019  novú spoločnosť R2Design SK, s.r.o. Špecializujeme sa na predaj kožených sedačiek vysokej kvality za skvelé ceny. Širokú ponuku tvoria kožené postele a ďalší moderný nábytok, ako konferenčné stolíky, nočné stolíky a taburetky. Ponúkame exkluzívne nábytok vyrobený z originál talianskej hovädzej kože. Produkty priamo dovážame, preto môžeme zákazníkom ponúknuť kvalitné výrobky za prijateľné ceny. Okrem toho ponúkame nábytok v rôznych povrchových úpravách - z viacerých hrúbok a druhov kože alebo z látky, a tak môžeme ponúkať nábytok v rôznych cenových hladinách pre odlišne náročných zákazníkov. V našej ponuke nájdete produkty exkluzívnych svetových výrobcov v modernom talianskom dizajne. Snažíme sa tak zaplniť prázdne miesto na slovenskom trhu.

Našim zákazníkom poskytneme komplexné služby a poradenstvo ohľadom výberu vhodného materiálu, návrhu nábytku,  výberu modelu a dodania tovaru.

Prvoradé je pre nás vcítiť sa do potrieb a myslenia zákazníka, a tak pochopiť jeho predstavy a očakávania od nového nábytku. Veríme, že spoločnosť R2Design bude tým pravým partnerom pri plnení snov o krásnom a modernom bývaní.

Rastislav Bališ - managing director

Predaj v R2Design

Produkty predávame výhradne prostredníctvom našej predajne v Prievidzi, alebo priamo prostredníctvom skladu. Nie sme internetový predajca. Dopravu tovaru zabezpečíme na požiadanie.

Dodávka tovaru

Ak si vyberiete produkt, ktorý momentálne nemáme na sklade, dodanie trvá približne 8 - 12 týždňov v závislosti od dostupnosti konkrétneho modelu. Dopravu koženej sedačky alebo koženej postele s matracmi vám ponúkame v rámci Slovenska zdarma. Dopravu iného nábytku zabezpečíme čo možno v najlepšej cene.

Produkty

V našej ponuke nájdete viac ako sto moderných sedacích súprav a stovku postelí, ktorú pravidelne upravujeme a dopĺňame o ďalšie novinky. Produkty dodávame v rôznych povrchových prevedeniach - z kože alebo látky. Sedaciu súpravu alebo posteľ vieme vyrobiť presne na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

VZORKOVNÍK
FARIEB
DOPRAVA
ZADARMO
KVALITNÉ PREVEDENIE
A DETAILY
TALIANSKA
KVALITA A DIZAJN