×
Telefonické objednávky0917 884 281
Kontaktuje násinfo@nasedacky.sk

Ošetrenie a čistenie kože

Kožená sedacia súprava si zachová dlhodobo svoj exkluzívny vzhľad a pôvodné vlastnosti len v prípade správnej starostlivosti a údržby. Prvé čistenie a ošetrenie nového nábytku špeciálnymi prípravkami určenými na kožu doporučujeme po 6-tich mesiacoch od kúpy. Do tejto doby postačuje jej pravidelné utieranie jemnou vlhkou handričkou 1x za týždeň. Zbavíte ju tak usadeného prachu. V žiadnom prípade netlačte a neutierajte dlhšie na jednom mieste!

Čistenie koženej sedacej súpravy

Čistenie koženej sedačky odporúčame dvakrát za rok. Prípavok pre čistenie kože naneste na jemnú handričku, najlepšie z čistej bavlny a krúživými pohybmi nanášajte na kožu. V žiadnom prípade silno netlačte, neutierajte dlhšie rovnaké miesto, ale postupne prechádzajte na ďalšie.

Pri koži si treba dávať veľký pozor na fixky a perá. Popísanú kožu, na ktorú nebol aplikovaný ochranný krém veľmi ťažko vyčistíte. 

Ošetrovanie koženej sedacej súpravy

Po vyčistení koženej sedačky je potrebné urobiť jej ošetrenie. Doporučujeme teda taktiež dvakrát ročne. Postupujte prosím rovnako, ako aj v prípade čistenia sedacej súpravy. Je dôležité samozrejme použiť originálny prípravok na ošetrovanie kože.

R2Dcleaner

Kvalitný univerzálny čistiaci a zároveň ošetrujúci prostriedok. Je veľmi vhodný na pravidelnú údržbu koženej sedačky alebo koženej postele. Doporučujeme použiť aj v prípade menšieho znečistenia kože.

VZORKOVNÍK
FARIEB
DOPRAVA
ZADARMO
KVALITNÉ PREVEDENIE
A DETAILY
TALIANSKA
KVALITA A DIZAJN