Telefonické objednávky0917 884 281
Kontaktuje násinfo@nasedacky.sk

R2D812 kožená rohová sedačka

R2D812 kožená rohová sedačkaR2D812-sedačka-rozmery.jpg

Sedacia rohová súprava v pravej talianskej koži s výrazne prešitými operadlami pre komfortné sedenie. Sedačka sa vyznačuje veľkou rohovou časťou, ktorá je skosená a umožňuje tým pohodlné sedenie aj v rohovej časti sedačky. Nožičky sedačky sú štandardne vyrobené z masívneho dreva a na želanie tiež nerezové.

Dostupnosť:

Na objednávku.

Cena:

  • látková rohová sedačka                 2.497 €  v akcii  1.998 €
  • celokožená rohová sedačka          4.697 €  v akcii  3.697 €

Uvedené ceny platia pre dané rozmery sedačky. Pre zistenie ceny sedacej súpravy výroby na mieru alebo iného prevedenia, kliknite prosím na tlačidlo "OVERIŤ CENU" a napíšte nám vaše požiadavky.

Rozmery:

Rozmery sedačky nájdete v náhľade obrázkov. Sedaciu súpravu je možné vyrobiť aj ako opačnú - zrkadlový obraz. Rozmery sedačky je možné upraviť na mieru.

Detaily:

Masívny rám koženej sedačky je vyrobený z kvalitného tvrdého dreva. Výplň sedacích súprav tvorí kvalitná komfortná pena o vysokej hustote s pamäťovým efektom. Vo všetkých sedacích častiach sú použité špeciálne kovové pružiny stiahnuté pevnými gumovými popruhmi. Konštrukcia sedacej súpravy zabezpečí dlhú životnosť koženej sedačky pri rovnakom komforte sedenia po dlhé roky.

Konferenčné stolíky:

Aktuálnu ponuku konferenčných stolíkov nájdete tu.

Farebné vyhotovenie:

Farbu kože sedačky, príp. kombináciu si môžete vybrať podľa vzorkovníka farieb koží.

VZORKOVNÍK
FARIEB
DOPRAVA
ZADARMO
KVALITNÉ PREVEDENIE
A DETAILY
TALIANSKA
KVALITA A DIZAJN