Telefonické objednávky0917 884 281
Kontaktuje násinfo@nasedacky.sk

R2D803 elegantná sedacia súprava

R2D803 elegantná sedacia súpravaR2D803-rozmery.jpg

Luxusná kožená sedacia súprava ľúbivého talianskeho dizajnu do moderného interiéru Vášho domu, či bytu. Chrómové olištovanie zvýrazňuje jej tvar a robí ju nezameniteľnou. O komfort sedenia sa starajú hrubé sedáky v ktorých sú taštičkové pružiny kombinované s kvalitnými penami a špeciálne novo navrhnuté sklápateľné opierky.

Dostupnosť:

Na objednávku.

Cena:

  • látková sedacia súprava              3.797 €  v akcii  2.987 €
  • celokožená sedačka                    5.897 €  v akcii  4.597 €

Uvedené ceny platia pre rozmery sedačky v tvare U. Pre zistenie ceny sedacej súpravy výroby na mieru alebo iného prevedenia, kliknite prosím na tlačidlo "OVERIŤ CENU" a napíšte nám vaše požiadavky.

Rozmery:

Podrobne popísané rozmery sedačky nájdete v náhľade obrázkov. Sedaciu súpravu je možné bez príplatku vyrobiť aj ako opačnú - zrkadlový obraz. Rozmery sedačky je možné upraviť na mieru.

V ponuke vo viacerých konštrukčných prevedeniach.

Detaily:

Masívny rám koženej sedačky je vyrobený z kvalitného tvrdého dreva. Výplň sedacích súprav tvorí kvalitná komfortná pena o vysokej hustote s pamäťovým efektom. Vo všetkých sedacích častiach sú použité špeciálne kovové pružiny stiahnuté pevnými gumovými popruhmi. Konštrukcia sedacej súpravy zabezpečí dlhú životnosť koženej sedačky pri rovnakom komforte sedenia po dlhé roky.

Konferenčné stolíky:

Aktuálnu ponuku konferenčných stolíkov nájdete tu.

Farebné vyhotovenie:

Farbu kože sedačky, príp. kombináciu si môžete vybrať podľa vzorkovníka farieb koží.

VZORKOVNÍK
FARIEB
DOPRAVA
ZADARMO
KVALITNÉ PREVEDENIE
A DETAILY
TALIANSKA
KVALITA A DIZAJN