Telefonické objednávky0917 884 281
Kontaktuje násinfo@nasedacky.sk

PESCARA talianska luxusná sedačka

PESCARA talianska luxusná sedačkaluxusná sedacia súprava.jpgsedačka v luxusnej látke.jpgtalianska látková sedačka.jpgkožený diván.jpgdvojsedák v koži.jpgdetail sedačky.jpg

Talianska kožená sedacia súprava elegantných tvarov. Tento luxusný model disponuje pohodlnými polohovateľnými opierkami, až návykovo mäkkými sedákmi a zvodnými bočnými opierkami. Kvalitné čalúnenie môže byť na želanie v pravej talianskej koži alebo luxusnej látke. Vysoké nožičky sedačky podtrhujú jej eleganciu a súprava pôsobí ľahko v interiéri.

Dostupnosť:

Sedacia súprava je na objednávku. Doba dodania 10 - 12 týždňov.

Cena:

Pre zistenie ceny sedacej súpravy výroby na mieru, kliknite prosím pod obrázkom na tlačidlo "Overiť cenu" a napíšte nám vaše požiadavky.

Rozmery:

Podrobné rozmery jednotlivých modulov sedačky a detaily, nájdete dole nižšie v "Dokumenty na stiahnutie". Sedačku je možné si vyskladať.

Detaily:

Konštrukcia sedačky je vyrobená z borovicového a bukového dreva, viacvrstvového, pokrytého polyuretánovou penou. Sedáky tvorí ekologická polyuretánová a pamäťová pena, pokrytá vrstvou 100%-ného polyesteru. Konštrukcia sedacej súpravy zabezpečí dlhú životnosť koženej sedačky pri rovnakom komforte sedenia po dlhé roky.


Dokumenty na stiahnutie

VZORKOVNÍK
FARIEB
DOPRAVA
ZADARMO
KVALITNÉ PREVEDENIE
A DETAILY
TALIANSKA
KVALITA A DIZAJN