Telefonické objednávky0917 884 281
Kontaktuje násinfo@nasedacky.sk

PADOVA talianska sedačka

PADOVA talianska sedačkasedačka v látke.jpgrohová talianska sedačka.jpgdvoj-sedačka.jpglátková sedačka.jpgkožený gauč.jpgsedačka v koži.jpgsedačka L-ko.jpggauč v koži.jpg

Talianska kožená sedacia súprava na elegantných kovových nožičkách so štíhlymi opierkami. Tento model je vybavený mechanizmom, ktorý umožňuje zväčšiť hĺbku sedadla a zároveň výšku operadla.

Dostupnosť:

Sedacia súprava je na objednávku.

Cena:        

Pre zistenie ceny sedacej súpravy výroby na mieru alebo iného prevedenia, kliknite prosím na tlačidlo "Overiť cenu" a napíšte nám vaše požiadavky.

Rozmery:

Podrobné rozmery sedačky nájdete v náhľade obrázkov. Rozmery sedačky je možné upraviť na mieru pridaním alebo ubraním vždy celého dielu.

Detaily:

Konštrukcia sedačky je vyrobená z borovicového a bukového dreva, viacvrstvového, pokrytého polyuretánovou penou. Dodatočný kryt na tepelne viazané vlákno lemované plátnom. Sedáky tvorí ekologická polyuretánová a pamäťová pena, pokrytá vrstvou 100%-ného polyesteru. Dodatočný kryt na tepelne viazané vlákno lemované plátnom. Konštrukcia sedacej súpravy zabezpečí dlhú životnosť koženej sedačky pri rovnakom komforte sedenia po dlhé roky.

*Menšie odchýlky v rozmeroch sú vyhradené, fotografie sedačky sú ilustratívne.

VZORKOVNÍK
FARIEB
DOPRAVA
ZADARMO
KVALITNÉ PREVEDENIE
A DETAILY
TALIANSKA
KVALITA A DIZAJN