Telefonické objednávky0917 884 281
Kontaktuje násinfo@nasedacky.sk

R2D724 kožená rohová sedačka

R2D724 kožená rohová sedačkaR2D724 pohodlné kreslo.jpgR2D724 dvojsedačka s kreslom.jpgR2D724 sedacia súprava s poličkou.jpgR2D724 sedačka s úložným priestorom.jpgR2D724 rozkladacia sedacia súprava.jpgR2D724 polička a úložný priestor.jpgR2D724 sedačka v tvare L.jpgrozmer.jpeg

Rohová sedacia súprava v pravej talianskej koži alebo luxusnej látke. Zaujímavým designovým doplnkom je vložený diel v tvare trojuholníka s výsuvnou drevenou poličkou pod ktorou je efektne schovaný malý odkladací priestor.

Dostupnosť:

Sedacia súprava je na objednávku.

Cena:

Pre zistenie ceny sedacej súpravy výroby na mieru alebo iného prevedenia, kliknite prosím na tlačidlo "Overiť cenu" a napíšte nám vaše požiadavky.

Rozmery:

Podrobne popísané rozmery sedačky nájdete v náhľade obrázkov. Rozmery sedačky je možné upraviť na mieru pridaním alebo ubraním vždy celého dielu.

Detaily:

Masívny rám koženej sedačky R2Desing je vyrobený z kvalitného tvrdého dreva. Výplň sedacích súprav tvorí kvalitná komfortná pena o vysokej hustote s pamäťovým efektom. Vo všetkých sedacích častiach sú použité špeciálne kovové pružiny stiahnuté pevnými gumovými popruhmi. Konštrukcia sedacej súpravy R2Design zabezpečí dlhú životnosť koženej sedačky pri rovnakom komforte sedenia po dlhé roky.

Farebné vyhotovenie:

Farbu kože sedačky, príp. kombináciu si môžete vybrať podľa vzorkovníka farieb koží.

*Menšie odchýlky v rozmeroch sú vyhradené, fotografie sedačky sú ilustratívne.

VZORKOVNÍK
FARIEB
DOPRAVA
ZADARMO
KVALITNÉ PREVEDENIE
A DETAILY
TALIANSKA
KVALITA A DIZAJN