Telefonické objednávky0917 884 281
Kontaktuje násinfo@nasedacky.sk

R2D718 látková rohová sedačka

R2D718 látková rohová sedačkaLátková sedačka na vyšších nožičkách.jpgDvojsedák s taburetom.jpgSedačka taliansky design.jpgSedacia súprava s kreslom.jpgKožená sedačka taliansky štýl.jpgLátková sedacia súprava.jpgRohová látková sedačka.jpgDvojsedák v koži.jpgKožené kreslo.jpgKožený taburet.jpgrozmer.jpeg

Luxusná látková sedacia súprava typicky talianskeho designu. Vyrába sa ako rohová sedačka, je možné ju doplniť o samostatný dvojsedák a kreslo, prípadne taburet, hlavové opierky na želanie. Na výber je veľké množstvo kvalitných poťahových látok. Sedačku je možné vyrobiť v pravej koži.

Dostupnosť:

Sedacia súprava je na objednávku.

Cena:

  • Látkové prevedenie s taburetom                                   2.597 €

            Prevedenie v šedej látke s taburetom                      2.597 €  v akcii  2.129 € / vystavená na predajni

Pre zistenie ceny sedacej súpravy výroby na mieru alebo iného prevedenia, kliknite prosím na tlačidlo "Overiť cenu" a napíšte nám vaše požiadavky.

Rozmery:

Podrobne popísané rozmery sedačky nájdete v náhľade obrázkov. Rozmery tejto sedačky nie je možné upravovať, sú pevne dané.

Detaily:

Masívny rám koženej sedačky R2Desing je vyrobený z kvalitného tvrdého dreva. Výplň sedacích súprav tvorí kvalitná komfortná pena o vysokej hustote s pamäťovým efektom. Vo všetkých sedacích častiach sú použité špeciálne kovové pružiny stiahnuté pevnými gumovými popruhmi. Konštrukcia sedacej súpravy R2Design zabezpečí dlhú životnosť koženej sedačky pri rovnakom komforte sedenia po dlhé roky.

Farebné vyhotovenie:

Farbu kože sedačky, príp. kombináciu si môžete vybrať podľa vzorkovníka farieb koží.

*Menšie odchýlky v rozmeroch sú vyhradené, fotografie sedačky sú ilustratívne.

VZORKOVNÍK
FARIEB
DOPRAVA
ZADARMO
KVALITNÉ PREVEDENIE
A DETAILY
TALIANSKA
KVALITA A DIZAJN