Telefonické objednávky0917 884 281
Kontaktuje násinfo@nasedacky.sk

R2D718 látková rohová sedačka

R2D718 látková rohová sedačkaLátková sedačka na vyšších nožičkách.jpgDvojsedák s taburetom.jpgSedačka taliansky design.jpgSedacia súprava s kreslom.jpgKožená sedačka taliansky štýl.jpgLátková sedacia súprava.jpgRohová látková sedačka.jpgLátková sedačka v tvare L.jpgDvojsedák v koži.jpgKožené kreslo.jpgKožený taburet.jpgrozmer.jpeg

Luxusná látková sedacia súprava typicky talianskeho designu. Vyrába sa ako rohová sedačka rôznych rozmerov, je možné ju doplniť o dvojsedák a kreslo, prípadne taburet. Poťahovú látku je možné si vybrať z veľkého množstva látok. Sedačku je možné vyrobiť na želanie aj ako koženú.

Dostupnosť:

Sedacia súprava je na objednávku.

Cena:

Pre zistenie ceny sedacej súpravy výroby na mieru alebo iného prevedenia, kliknite prosím na tlačidlo "Overiť cenu" a napíšte nám vaše požiadavky.

Rozmery:

Podrobne popísané rozmery sedačky nájdete v náhľade obrázkov. Rozmery sedačky je možné upraviť na mieru pridaním alebo ubraním vždy celého dielu.

Detaily:

Masívny rám koženej sedačky R2Desing je vyrobený z kvalitného tvrdého dreva. Výplň sedacích súprav tvorí kvalitná komfortná pena o vysokej hustote s pamäťovým efektom. Vo všetkých sedacích častiach sú použité špeciálne kovové pružiny stiahnuté pevnými gumovými popruhmi. Konštrukcia sedacej súpravy R2Design zabezpečí dlhú životnosť koženej sedačky pri rovnakom komforte sedenia po dlhé roky.

Farebné vyhotovenie:

Farbu kože sedačky, príp. kombináciu si môžete vybrať podľa vzorkovníka farieb koží.

*Menšie odchýlky v rozmeroch sú vyhradené, fotografie sedačky sú ilustratívne.

VZORKOVNÍK
FARIEB
DOPRAVA
ZADARMO
KVALITNÉ PREVEDENIE
A DETAILY
TALIANSKA
KVALITA A DIZAJN