Telefonické objednávky0917 884 281
Kontaktuje násinfo@nasedacky.sk

R2D1149 posteľ s koženými vankúšmi

R2D1149 posteľ s koženými vankúšmiKožená posteľ.jpgPosteľ v koži.jpgČelo postele.jpgKožené vankúše.jpgPredok postele.jpg

Luxusná posteľ s veľkými pohodlnými koženými vankúšmi, ktoré sú pre zvýšenie komfortu pozdĺž prešité. Jedinečný taliansky design.

Dostupnosť:

Na objednávku.

Cena:

  • ECONOMIC                     690 €            

Pre zistenie aktuálnej ceny koženej postele podľa prebiehajúcich akcií, prevedenia postele, kvality matracu, zakúpenia nočných stolíkov, posteľnej súpravy, objednanie úložného priestoru alebo výroby postele na mieru, kliknite prosím na tlačidlo "Overiť cenu" a napíšte nám vaše požiadavky.

Prevedenie:

  • ECONOMIC - posteľ z odolnej umelej kože (Vinyl)

Rozmery:

vonkajšie - 230x195x99 cm (dxšxv)
matrac - 180x200 cm

Rozmery postele je možné upraviť aj na mieru.

Detaily:

Masívny rám koženej postele je vyrobený z kvalitného tvrdého dreva. Výplň čela postele tvorí kvalitná komfortná pena o vysokej hustote s dlhou životnosťou. Posteľ je dodávaná v demonte, montáž je veľmi jednoduchá. Možnosť úložného priestoru preveríme na požiadanie.

Rošt:

Originálny rošt R2Design je súčasťou dodávky koženej postele.

Rám R2D roštu je pevnej a veľmi ľahkej kovovej konštrukcie. Na nej sú uchytené predpäté vysokokvalitné vrstvené lamely vyrobené z kvalitného dreva, ktoré zabezpečujú správne rozloženie hmotnosti tela. Rošt R2Design je pri jeho nízkej hmotnosti veľmi solídny a pevný. Je možné ho používať s modernými funkčnými penovými, ako klasickými pružinovými matracmi. Odporúčame zakúpiť k posteli originál funkčný penový R2D matrac.

Matrac:

Originálny R2D matrac nie je súčasťou dodávky postele.

Ortopedické zdravotné matrace najvyššej kvality vyrobené popredným slovenským výrobcom. Pri kúpe koženej postele spolu s matracom platí cenové zvýhodnenie na matrac vo výške 35%. Aktuálnu ponuku R2D matracov nájdete tu.

Nočné stolíky:

Dostupnosť nočných stolíkov ku koženej posteli preveríme na požiadanie.

Farebné vyhotovenie:

Farbu kože postele, príp. kombináciu si môžete vybrať podľa vzorkovníka farieb koží.

VZORKOVNÍK
FARIEB
DOPRAVA
ZADARMO
KVALITNÉ PREVEDENIE
A DETAILY
TALIANSKA
KVALITA A DIZAJN