Telefonické objednávky0917 884 281
Kontaktuje násinfo@nasedacky.sk

R2D2100 kontinentálna posteľ vzor obdĺžnik

R2D2100 kontinentálna posteľ vzor obdĺžnikR2D2100 kontinentálna posteľ čierna.jpgR2D2100 kontinentálna posteľ s nočnými stolíkmi.jpg

Užite si spánok ako v päťhviezdičkovom hoteli na exkluzívnej kontinentálnej posteli od R2Design. Luxusná posteľ ručnej výroby vyniká kvalitou spracovania a pevnosťou konštrukcie. O správnu oporu tela sa stará niekoľko vrstiev kvalitných polyuretánových pien spolu s pružinovou konštrukciou - kľúčovým prvkom každej kontinentálnej postele R2Design. Exkluzívna výška ložnej plochy podľa matraca až 70 cm zabezpečuje pohodlné vstávanie.

Dostupnosť:

Skladom posledný kus!

Cena:

  • rozmer 180x200 cm

- čelo postele 276x130 cm (šxv) - 1.199 €

           Kontinentálna posteľ                        1.199 €  v akcii  599 € / vystavená posteľ (čierna ekokoža, čelo 276x130 cm)
           Matrac R2D74 PLUS                              
965 €  v akcii  499 € / vystavený matrac (antialergický poťah Tencel)

* posteľ a matrac je potrebné zakúpiť spolu

Pre zistenie aktuálnej ceny koženej kontinentálnej postele podľa prebiehajúcich akcií, prevedenia postele, výberu matracu, zakúpenia nočných stolíkov, alebo výroby postele na mieru, kliknite prosím na tlačidlo "OVERIŤ CENU" a napíšte nám vaše požiadavky. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kliknúť "MÁM OTÁZKU" a my Vám radi odpovieme.

Detaily:

Masívny rám kontinentálnej postele je vyrobený z kvalitného tvrdého dreva. Výplň čela postele tvorí kvalitná komfortná pena o vysokej hustote s dlhou životnosťou. Posteľ je dodávaná v demonte, montáž je veľmi jednoduchá.

Úložný priestor:

Úložný priestor nie je možný, pretože vnútro postele tvoria vrstvy polyuretánovej peny a špeciálna pružinová konštrukcia pre zabezpečenie maximálneho pohodlia.

Matrac:

Matrac nie je súčasťou dodávky postele. Odporúčame zakúpiť originál funkčný R2D matrac určený pre kontinentálne postele. Pri kúpe kontinentálnej postele spolu s matracom platí cenové zvýhodnenie na matrac vo výške 35%. Matrace exclusive určené pre kontinentálne postele nájdete tu.

Nočné stolíky:

Ku kontinentálnej posteli je možné objednať originálne nočné stolíky.

Farebné vyhotovenie:

Farebné prevedenie postele si môžete vybrať podľa vzorkovníkov priamo v našej predajni.

VZORKOVNÍK
FARIEB
DOPRAVA
ZADARMO
KVALITNÉ PREVEDENIE
A DETAILY
TALIANSKA
KVALITA A DIZAJN