Telefonické objednávky0917 884 281
Kontaktuje násinfo@nasedacky.sk

R2D2100 kontinentálna posteľ vzor obdĺžnik

R2D2100 kontinentálna posteľ vzor obdĺžnikR2D2100 kontinentálna posteľ čierna.jpgR2D2100 kontinentálna posteľ s nočnými stolíkmi.jpg

Užite si spánok ako v päťhviezdičkovom hoteli na exkluzívnej kontinentálnej posteli od R2Design. Luxusná posteľ ručnej výroby vyniká kvalitou spracovania a pevnosťou konštrukcie. O správnu oporu tela sa stará niekoľko vrstiev kvalitných polyuretánových pien spolu s pružinovou konštrukciou - kľúčovým prvkom každej kontinentálnej postele R2Design. Exkluzívna výška ložnej plochy podľa matraca až 70 cm zabezpečuje pohodlné vstávanie.

Dostupnosť:

Na objednávku.

Cena:

  • rozmer 180x200 cm

- čelo postele 276x130 cm (šxv) - 1.199 €

Pre zistenie aktuálnej ceny koženej kontinentálnej postele podľa prebiehajúcich akcií, prevedenia postele, výberu matracu, zakúpenia nočných stolíkov, alebo výroby postele na mieru, kliknite prosím na tlačidlo "OVERIŤ CENU" a napíšte nám vaše požiadavky. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kliknúť "MÁM OTÁZKU" a my Vám radi odpovieme.

Detaily:

Masívny rám kontinentálnej postele je vyrobený z kvalitného tvrdého dreva. Výplň čela postele tvorí kvalitná komfortná pena o vysokej hustote s dlhou životnosťou. Posteľ je dodávaná v demonte, montáž je veľmi jednoduchá.

Úložný priestor:

Úložný priestor nie je možný, pretože vnútro postele tvoria vrstvy polyuretánovej peny a špeciálna pružinová konštrukcia pre zabezpečenie maximálneho pohodlia.

Matrac:

Matrac nie je súčasťou dodávky postele. Odporúčame zakúpiť originál funkčný R2D matrac určený pre kontinentálne postele. Pri kúpe kontinentálnej postele spolu s matracom platí cenové zvýhodnenie na matrac vo výške 35%. Matrace exclusive určené pre kontinentálne postele nájdete tu.

Nočné stolíky:

Ku kontinentálnej posteli je možné objednať originálne nočné stolíky.

Farebné vyhotovenie:

Farebné prevedenie postele si môžete vybrať podľa vzorkovníkov priamo v našej predajni.

VZORKOVNÍK
FARIEB
DOPRAVA
ZADARMO
KVALITNÉ PREVEDENIE
A DETAILY
TALIANSKA
KVALITA A DIZAJN