Telefonické objednávky0917 884 281
Kontaktuje násinfo@nasedacky.sk

R2D1144 posteľ vlna

R2D1144 posteľ vlnapostel-luxusna.jpg

Dostupnosť:

Skladom.

Orientačná cena:

  • kožená posteľ                             990 €
  • kožená posteľ exclusive         1.490 €

            Kožená posteľ prestige                        1.190 €  v akcii  690 € / posteľ skladom (hrubá koža/pvc, biela s čiernou)
            
Kožená posteľ prestige                        1.190 €  v akcii  590 € / vystavená posteľ (hrubá koža/pvc, biela s čiernou)
            
Matrace R2D25                                        312 €  v akcii  125 € / vystavené (antialergický poťah, 90x200 cm, cena za 1 ks)

* posteľ a matrace je potrebné zakúpiť spolu

Pre zistenie aktuálnej ceny koženej postele, prevedenia postele, výberu matracu, zakúpenia nočných stolíkov, objednanie úložného priestoru alebo výroby postele na mieru, kliknite prosím na tlačidlo "Overiť cenu" a napíšte nám vaše požiadavky.

Rozmery:

vonkajšie - 250x196x83 cm (dxšxv)
matrac - 180x200 cm

Rozmery postele je možné upraviť na mieru.

Detaily:

Masívny rám koženej postele je vyrobený z kvalitného tvrdého dreva. Výplň čela postele tvorí kvalitná komfortná pena o vysokej hustote s dlhou životnosťou. Posteľ je dodávaná v demonte, montáž je veľmi jednoduchá. Možnosť úložného priestoru preveríme na požiadanie.

Rošt:

Rošt je súčasťou dodávky koženej postele.

Rám roštu je pevnej a veľmi ľahkej kovovej konštrukcie. Na nej sú uchytené predpäté vysokokvalitné vrstvené lamely vyrobené z kvalitného dreva, ktoré zabezpečujú správne rozloženie hmotnosti tela. Rošt je pri jeho nízkej hmotnosti veľmi solídny a pevný. Je možné ho používať s modernými funkčnými penovými, ako klasickými pružinovými matracmi. Odporúčame zakúpiť k posteli originál funkčný penový matrac R2Design.

Matrac:

Matrac nie je súčasťou dodávky postele.

Ortopedické zdravotné matrace najvyššej kvality vyrobené popredným slovenským výrobcom. Pri kúpe koženej postele spolu s matracom platí cenové zvýhodnenie na matrac vo výške 35%. Aktuálnu ponuku R2D matracov nájdete tu.

Nočné stolíky:

Dostupnosť nočných stolíkov ku koženej posteli preveríme na požiadanie.

Farebné vyhotovenie:

Farbu kože postele, príp. kombináciu si môžete vybrať podľa vzorkovníka farieb koží.

VZORKOVNÍK
FARIEB
DOPRAVA
ZADARMO
KVALITNÉ PREVEDENIE
A DETAILY
TALIANSKA
KVALITA A DIZAJN