Telefonické objednávky0917 884 281
Kontaktuje násinfo@nasedacky.sk

Časté otázky

         1. Aké kategórie kožených sedačiek sú v ponuke z hľadiska ceny?

Z hľadiska cenotvorby rozdeľujeme sedacie súpravy do troch základných kategórií:

  • ECONOMIC - sedačka je vyrobená z kvalitnej Napalon kože
  • CLASSIC - sedacie časti sedačky, chrbtové a opierkové sú vyrobené z pravej talianskej kože 1,5 mm, zadná a spodná časť z kvalitnej Napalon kože
  • EXCLUSIVE - sedacia súprava je vyrobená z pravej talianskej kože 1,5 mm
  • HIGH EXCLUSIVE - pre veľmi náročných zákazníkov je tu možnosť výroby sedacej súpravy z vysoko kvalitnej a odolnej pravej talianskej kože o hrúbke až 2,5 mm

         2. Sedačky ktorej kategórie sú najpredávanejšie?

Najviac sedacích súprav u nás, ale i vo svete sa predáva v prevedení CLASSIC. Sú cenovo najdostupnejšie a od celokoženého prevedenia EXCLUSIVE, takmer nerozoznateľné. Sedačky CLASSIC sú vyrobené rovnako z pravej hovädzej kože, pričom dokonale farebne identická kvalitná umelá koža (Napalon) je použitá len na niektoré nenamáhané plochy, teda zadná a spodná časť sedačky. Je naozaj len veľmi ťažko rozoznať prechod materiálov.

         3. Pre akú kategóriu sedačky sa mám rozhodnúť?

Zvážte prosím svoje finančné možnosti a podľa toho si zvoľte kategóriu pre Vašu sedačku. My doporučujeme svojim zákazníkom sedacie súpravy v prevedení CLASSIC. Kategória CLASSIC zahŕňa najlepší pomer cena/kvalita. Pokiaľ však patríte medzi náročných a túžite mať sedačku v celokoženom vyhotovení EXCLUSIVE od R2Design, veľmi radi Vám vyhovieme.

         4. Čo nám ešte prezradíte o kategórii HIGH EXCLUSIVE?

Ide naozaj o vysoko exkluzívnu kategóriu. Pri výrobe sedačky je použitá kvalitná talianska hovädzia koža, avšak jej hrúbka ja až cca 2,2 mm. Koža tejto hrúbky sa vyznačuje veľmi vysokou pevnosťou. Musím však zdôrazniť, pri všetkých našich kategóriách sedačiek je použitá len výberová talianska hovädzia koža. Avšak pri kategóriách EXCLUSIVE a CLASSIC je hrúbka kože cca 1,5 mm.

         5. Ako dlho budem čakať na tovar?

Produkt, ktorý sa nachádza na predajni alebo v sklade Vám bude doručený už v najbližších dňoch, podľa dohody. Pri objednávke a zadávaní Vašej požiadavky do výroby trvá dodanie 8 - 12 týždňov, je to však individuálne. Záleží to aj od dostupnosti konkrétneho modelu.

         6. Koľko ma bude stáť doprava?

Koženú sedačku alebo koženú posteľ Vám dovezieme v rámci Slovenska úplne ZADARMO. Výnimkou môže byť len doprava akciového alebo inak cenovo zvýhodneného tovaru. Dopravu iného nábytku zabezpečíme čo možno v najlepšej cene.

         7. Môžem si zvoliť vlastnú farebnú kombináciu koženej sedačky?

Áno, v niektorých prípadoch je možné si vytvoriť vlastný návrh. Jednotlivé diely sedačky sa dajú farebne nakombinovať podľa vzorkovníka farieb koží. Samozrejme, farebné kombinácie sú obmedzené a je potrebná konzultácia.

VZORKOVNÍK
FARIEB
DOPRAVA
ZADARMO
KVALITNÉ PREVEDENIE
A DETAILY
TALIANSKA
KVALITA A DIZAJN