V blogu R2Design sa venujeme témam, ktoré sa týkajú nášho exkluzívnych produktov ako sú kožené sedačky, kožené postele a moderný nábytok. Tiež si môžete prečítať zaujímavosti o koži, jej ošetrovanie a starostlivosť.

Ako vyčistiť koženú sedačku od fľakov z riflí, fixiek, či pera?
Pridané: 31.10.2013 | 8 príspevkov
Farbenie kože
Pridané: 09.08.2011 | 3 príspevky
Kožené sedacie súpravy moderné, klasické a štýlové
Pridané: 16.04.2012 | 0 príspevkov
Ako si správne vybrať koženú posteľ?
Pridané: 30.08.2011 | 6 príspevkov
Latkové sedačky, kožené sedačky – výhody, nevýhody a čistenie
Pridané: 15.03.2013 | 0 príspevkov
Ako vyčistiť koženú sedačku od fľakov z riflí, fixiek, či pera?
Pridané: 31.10.2013 | 8 príspevkov
Ako si správne vybrať koženú posteľ?
Pridané: 30.08.2011 | 6 príspevkov
Farbenie kože
Pridané: 09.08.2011 | 3 príspevky
Kožená sedačka alebo látková?
Pridané: 09.08.2011 | 2 príspevky
Aký farebný odtieň si zvoliť pre koženú sedaciu súpravu alebo koženú posteľ?
Pridané: 15.11.2011 | 1 príspevok

Správny typ manželskej postele

Správny typ manželskej postele


   V posteli v priemere prežijeme až tretinu nášho života. Práve preto by sme mali spávať na dostatočne kvalitnej ploche, ktorá vytvorí ideálne podmienky na spánok. Obzvlášť ak spávate na jednej posteli s partnerom. Manželské postele musia mať dostatočne pevnú konštrukciu, ktorá zvládne uniesť hmotnosť oboch ľudí a často aj invazívne nálety detí. Na výber máte z troch základných typov postelí a to sú:

Drevené manželské postele

   Klasikou v slovenských spálňach sú najmä drevené manželské postele. Tie do nich prinášajú okrem kvalitného miesta na spánok aj jedinečnú vôňu prírody. Avšak len vtedy, ak je posteľ vyrobená z masívu. Finančne dostupnejšie drevené postele sú zväčša skonštruované z drevotriesky, na ktorej je aplikovaná fólia dodávajúca charakteristický vzhľad daného odtieňu dreva. Výhodami drevených postelí je možnosť prispôsobiť si spaciu plochu vlastným požiadavkám, keďže sa predávajú len ako rám, zväčša aj bez matraca, aj bez roštu.

Čalúnené manželské postele

   Ďalším typom postelí sú čalúnené manželské postele. Dnes však už môžete zabudnúť na klasické celočalúnené postele, ktoré sa veľmi ťažko udržiavali a vďaka slabému odvetrávaniu vytvárali ideálne miesto na množenie plesní či roztočov. Ich konštrukcia bola upravená tak, aby bol aj do spodnej časti postele neustále zabezpečený prívod vzduchu. Súčasné čalúnené postele sú navyše doslova dizajnovými skvostami, ktoré sa hodia aj do tých najmodernejších interiérov. Okrem klasickej tkaniny môže byť na povrchu postelí aplikovaná aj koža, ktorá spálni dodá nádych luxusu.

postel

Kovové manželské postele

   Ak milujete retro štýl  a jemne industriálne prvky interiéru, potom vás pravdepodobne očaria kovové manželské postele. Aj keď na prvý pohľad môžu kvôli relatívne jednoduchej konštrukcií pôsobiť labilne, kov je veľmi pevný a odolný materiál, a preto na zabezpečenie dostatočnej stability postačia aj tenké kovové rúrky. Vďaka vysokej životnosti kovových postelí máte ich kúpou zaručenú kvalitnú oporu pre vaše telo počas spánku na desiatky rokov vopred.

 

Tak pre ktorý typ manželskej postele sa rozhodnete Vy?

 

R2Design – www.nasedacky.sk

Komentáre

K danému článku ešte nebol pridaný komentár.
Buďte prvý, kto pridá svoj komentár k článku.

Pridať komentár

Meno: *

E-mail: *

Pridať komentár

Meno: *

E-mail: *
2011 © R2Design - všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa stránky

webdesign © bart.sk