V blogu R2Design sa venujeme témam, ktoré sa týkajú nášho exkluzívnych produktov ako sú kožené sedačky, kožené postele a moderný nábytok. Tiež si môžete prečítať zaujímavosti o koži, jej ošetrovanie a starostlivosť.

Farbenie kože
Pridané: 09.08.2011 | 4 príspevky
Ako vyčistiť koženú sedačku od fľakov z riflí, fixiek, či pera?
Pridané: 31.10.2013 | 3 príspevky
Kožené sedacie súpravy moderné, klasické a štýlové
Pridané: 16.04.2012 | 0 príspevkov
Ako si správne vybrať koženú posteľ?
Pridané: 30.08.2011 | 6 príspevkov
Latkové sedačky, kožené sedačky – výhody, nevýhody a čistenie
Pridané: 15.03.2013 | 0 príspevkov
Ako si správne vybrať koženú posteľ?
Pridané: 30.08.2011 | 6 príspevkov
Farbenie kože
Pridané: 09.08.2011 | 4 príspevky
Ako vyčistiť koženú sedačku od fľakov z riflí, fixiek, či pera?
Pridané: 31.10.2013 | 3 príspevky
Akú hrúbku kože si zvoliť pri výbere koženej sedačky alebo postele?
Pridané: 19.01.2012 | 2 príspevky
Kožená sedačka alebo látková?
Pridané: 09.08.2011 | 2 príspevky

Správny typ manželskej postele

Správny typ manželskej postele


   V posteli v priemere prežijeme až tretinu nášho života. Práve preto by sme mali spávať na dostatočne kvalitnej ploche, ktorá vytvorí ideálne podmienky na spánok. Obzvlášť ak spávate na jednej posteli s partnerom. Manželské postele musia mať dostatočne pevnú konštrukciu, ktorá zvládne uniesť hmotnosť oboch ľudí a často aj invazívne nálety detí. Na výber máte z troch základných typov postelí a to sú:

Drevené manželské postele

   Klasikou v slovenských spálňach sú najmä drevené manželské postele. Tie do nich prinášajú okrem kvalitného miesta na spánok aj jedinečnú vôňu prírody. Avšak len vtedy, ak je posteľ vyrobená z masívu. Finančne dostupnejšie drevené postele sú zväčša skonštruované z drevotriesky, na ktorej je aplikovaná fólia dodávajúca charakteristický vzhľad daného odtieňu dreva. Výhodami drevených postelí je možnosť prispôsobiť si spaciu plochu vlastným požiadavkám, keďže sa predávajú len ako rám, zväčša aj bez matraca, aj bez roštu.

Čalúnené manželské postele

   Ďalším typom postelí sú čalúnené manželské postele. Dnes však už môžete zabudnúť na klasické celočalúnené postele, ktoré sa veľmi ťažko udržiavali a vďaka slabému odvetrávaniu vytvárali ideálne miesto na množenie plesní či roztočov. Ich konštrukcia bola upravená tak, aby bol aj do spodnej časti postele neustále zabezpečený prívod vzduchu. Súčasné čalúnené postele sú navyše doslova dizajnovými skvostami, ktoré sa hodia aj do tých najmodernejších interiérov. Okrem klasickej tkaniny môže byť na povrchu postelí aplikovaná aj koža, ktorá spálni dodá nádych luxusu.

postel

Kovové manželské postele

   Ak milujete retro štýl  a jemne industriálne prvky interiéru, potom vás pravdepodobne očaria kovové manželské postele. Aj keď na prvý pohľad môžu kvôli relatívne jednoduchej konštrukcií pôsobiť labilne, kov je veľmi pevný a odolný materiál, a preto na zabezpečenie dostatočnej stability postačia aj tenké kovové rúrky. Vďaka vysokej životnosti kovových postelí máte ich kúpou zaručenú kvalitnú oporu pre vaše telo počas spánku na desiatky rokov vopred.

 

Tak pre ktorý typ manželskej postele sa rozhodnete Vy?

 

R2Design – www.nasedacky.sk

Komentáre

Juraj Kamensky / 14.07.2019 12:34:13

Ten, kto dnes číta toto svedectvo, by mal osláviť so mnou a mojou rodinou, pretože to všetko začalo ako vtip pre niektorých ľudí a iní hovorili, že to nie je možné. Volám sa Juraj Kamensky a som z Bratislavy, ale s manželkou sa sťahujem do Chicaga. Som šťastne ženatý s dvoma deťmi a krásnou ženou. Niečo hrozné sa stalo mojej rodine, stratil som prácu a moja žena opustila dom, pretože som sa nemohla starať o seba a o potreby rodiny. a jej deti v tomto konkrétnom okamihu. Podarilo sa mi deväť rokov, žiadna žena, ktorá by ma podporovala, aby som sa o deti dobre starala. Snažím sa poslať testovaciu správu mojej žene, ale ona blokovať ma z rozprávania s ňou sa snažím hovoriť so svojím priateľom a jej rodinnými príslušníkmi, ale stále viem, že by mi mohol pomôcť a ja som bol podanie žiadosti neskôr toľko spoločnosti, ale stále to urobili Nevolajte ma, kým neprišiel verný deň, že nikdy nezabudnem v mojom živote. Keď som sa stretol so starým priateľom môjho, ktorému som vysvetlil všetky moje ťažkosti a povedal mi o skvelom mužovi, ktorý mu pomohol získať dobrú prácu v Coca cola spoločnosť a on mi povedal, že jeho kúzlo koliesko, ale ja som človek, ktorý nikdy neverí v kolieskach kúzla, ale ja som sa rozhodol, že mu skúsiť a jeho meno je Drosagiede on mi dal pokyn a ukázal mi, čo mám robiť v týchto troch dňoch obed spell.I sledovať všetky pokyny a robiť to, čo ma požiadal, aby som sa dobre. uistil sa, že všetko šlo dobre a moja žena ma opäť uvidí po skvelej práci Drosagiede. Moja žena mi zavolala s nevedomým číslom a ospravedlnila sa mi a povedala mi, že mi naozaj chýba a naše deti a moja žena sa vracajú domov.a po dvoch dňoch Spoločnosť, ktorej som poslala svoj uznávací list, teraz som manažérom spoločnosť Paragon tu v USA. Odporúčam vám, ak máte nejaké problémy, pošlite správu na tento e-mail: {doctorosagiede75@gmail.com} alebo čo mu dáte na +2349014523836 a dostanete najlepší výsledok. Vezmite veci za samozrejmosť a bude vám odobraté. Prajem Vám to najlepšie.

odpovedať
 

Pridať komentár

Meno: *

E-mail: *

Pridať komentár

Meno: *

E-mail: *
2011 © R2Design - všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa stránky

webdesign © bart.sk