V blogu R2Design sa venujeme témam, ktoré sa týkajú nášho exkluzívnych produktov ako sú kožené sedačky, kožené postele a moderný nábytok. Tiež si môžete prečítať zaujímavosti o koži, jej ošetrovanie a starostlivosť.

Ako vyčistiť koženú sedačku od fľakov z riflí, fixiek, či pera?
Pridané: 31.10.2013 | 6 príspevkov
Farbenie kože
Pridané: 09.08.2011 | 3 príspevky
Kožené sedacie súpravy moderné, klasické a štýlové
Pridané: 16.04.2012 | 0 príspevkov
Ako si správne vybrať koženú posteľ?
Pridané: 30.08.2011 | 6 príspevkov
Latkové sedačky, kožené sedačky – výhody, nevýhody a čistenie
Pridané: 15.03.2013 | 0 príspevkov
Ako vyčistiť koženú sedačku od fľakov z riflí, fixiek, či pera?
Pridané: 31.10.2013 | 6 príspevkov
Ako si správne vybrať koženú posteľ?
Pridané: 30.08.2011 | 6 príspevkov
Farbenie kože
Pridané: 09.08.2011 | 3 príspevky
Kožená sedačka alebo látková?
Pridané: 09.08.2011 | 2 príspevky
Málo miesta v obývačke? Rohová sedačka je riešením.
Pridané: 28.11.2019 | 1 príspevok

Ako by mala vyzerať obývačka podľa trendov 2018

Ak nie ste zástancami výrazných farieb, zvoľte sedačku v tmavších, prípadne v zemitých tónoch. Nemusíte sa tak obávať, že vám doma zostane výstrelok, ktorý o pár rokov vyjde z módy. Aj šedá má viacero odtieňov. Ak chcete ísť na vlne s tohtoročnými trendmi, siahnite po antracitovej, ktorá je ľahko kombinovateľná.

Tehlová, karmínová aj vínová červená si tento rok udržia svoje prvenstvo aj v interiéroch. Tieto výrazné farby netreba preplácať, najlepšie vyniknú s bielou. Ak sa bojíte experimentovania, zvoľte aspoň doplnky v týchto farbách. Interiéru prinavrátia teplo a harmóniu.

Spoločným menovateľom pre moderný interiér sú jednoduché tvary a čisté línie. Ak sa chcete držať trendov pre rok 2018, dbajte na vzdušný priestor, hladké povrchy a osobitý štýl vo vašom interiéri.
Elegantná biela farba s kombináciou tmavého dreva premení vašu obývačku na okúzľujúce miesto. Skúste takýto interiér osviežiť kontrastnou stenou. Moderný look celého priestoru bude zaručený.

Túžite, aby vaša obývačka pôsobila luxusným dojmom? Šedý kameň s bledohnedým drevom vytvárajú punc elegancie, stačia už len správne doplnky v podobe industriálnych lámp či čierno-bielych obrazov. 

Priaznivci moderných a netradičných tvarov iste ocenia umenie v podobe netradičných doplnkov. Pohrajte sa s osvetlením. Svietidlá už dávno neplnia len praktický účel. Trendom je osvetlenie s mosadzným povrchom. Vintage lustre či stojace lampy vyzerajú ako z rokov minulých, ale hodia sa aj ako ozvláštňujúci prvok do moderne zariadených priestorov.

 

Komentáre

K danému článku ešte nebol pridaný komentár.
Buďte prvý, kto pridá svoj komentár k článku.

Pridať komentár

Meno: *

E-mail: *

Pridať komentár

Meno: *

E-mail: *
2011 © R2Design - všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa stránky

webdesign © bart.sk